Dilinizi Seçin Choose Your Language

Aktiviteler

Lipocell Lansman Toplantıları

Türkiye’nin çeşitli illerinde Mezenkimal Kök Hücre, Yağ doku grefti nedir? ve LİPOCELL (Mezenkimal Kök Hücreden zengin adipoz yağ doku grefti) ürünümüzün konuşulup, tartışıldığı, bilimsel, verimli ve güzel lansman toplantıları 2018 yılı içinde yapmıştır. Lansman toplantılarımıza çeşitli illerden 450’ye yakın hekim katılımı olmuştur.

Regenflex Kit Lansman Toplantısı

Osteoartrtit tedavisinde BIOVOLUMETRIA Metodolojisi ile Regenflex Starter ve Regenflex Bio-Plus ürünlerimizin beraber kullanımıyla yapılmış olan klinik çalışmanın yayınlandığı REGENLFEX KIT Lansman toplantımız İstanbul’da başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

İtalya Urbino Üniversitesi Toplantısı

İtalya Urbino Üniversitesi’nde yapılan “Hyaluronik Asit Enjeksiyonları ve Kas İskelet Sistemi Hastalıkları” konulu ve Türkiye’den yaklaşık 25 hekim katılımıyla verimli ve başarılı bir toplantı yapılmıştır.

Kongre Katılımları

Bilimselliğe çok önem veren firma olarak, önemli birçok kongreye katılım sağlayarak, ürün sponsorlukları yaparak değerli hekimlerimize ulaşmaya devam ediyoruz.

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz. Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize İletişim linkinden iletebilirsiniz.